Uitnodiging 40 jarig jubileum

De TTV Smash’73 werd 40 jaar geleden op 16 januari 1973 opgericht en heeft sindsdien vele ups en downs beleefd. Vooral de laatste 10 jaar heeft onze vereniging veel veranderingen doorgemaakt. Zo hebben wij in 2007 ons eigen honk op de Hockeyweg 10 in Uden verlaten en hebben we een prima onderkomen gevonden in “Sport- en Evenementencentrum Schaapskooi”, aan de Hockeyweg 1 in Uden. Bovendien heeft onze vereniging in 2011 een hoofdsponsor in de Udense onderneming YOB. Vandaar dat we de naam van onze vereniging hebben gewijzigd naar “Smash ’73/YOB”. 

Ons 40-jarig jubileum willen we uiteraard niet ongemerkt voorbij laten gaan. Namens het bestuur nodigen we je dan ook van harte uit om op zondag 2 juni 2013 deel te nemen aan het jubileumtoernooi en de jubileumactiviteiten.

Het programma ziet er als volgt uit: 

12.00 uur – 17.00 uur tafeltennis toernooi

17.30 uur – 18.00 uur borrel en prijsuitreiking

18.30 uur – 19.30 uur lopend buffet

De zaal is vanaf 11.30 uur open.

Wij heten niet alleen leden en oud-leden, maar ook familie, kennissen en belangstellenden die de tafeltennissport en onze vereniging een warm hart toedragen van harte welkom tijdens ons 40-jarig jubileum.

 De bijdrage voor deze evenementen is eigenlijk te verwaarlozen:

       Tafeltennis toernooi + lopend buffet: € 7 (inclusief 2 consumpties tijdens de borrel)

Noteer de datum, zondag 2 juni 2013, in je agenda. Het belooft een gezellige dag te worden en wij hopen dan ook dat je dit jubileum met ons wilt komen vieren.

Mocht je alleen overdag of alleen ‘s avonds aanwezig kunnen zijn dan ben je ook van harte welkom!

Voor meer informatie of inschrijven kun je contact opnemen met Marieke Meijer en Marco van de Ven, telefoonnummer 06-54391671, e-mailadres:m.a.m.vande.ven@gmail.com. De bijdrage kun je overmaken op rekeningnummer 675014255, t.n.v. Smash ’73/YOB.

Schrijf je wel, het liefst per e-mail, vóór 15 mei in!

Tot zondag 2 juni!

De jubileumcommissie

TTV Smash’73/YOB