Zeer geslaagde vrijwilligersavond

Zaterdag 8 april heeft tafeltennisvereniging TTV Smash ’73/YOB een vrijwilligersavond gehouden voor alle actieve vrijwilligers van onze vereniging.

Deze avond is te danken aan Marloes van der Locht welke op 2 januari jongstleden de vrijwilligerspenning (voor de sector sport en recreatie) van de gemeente Uden heeft mogen ontvangen. Aan deze vrijwilligerspemning was ook een prijs verbonden van 500 euro. Marloes heeft aangegeven dat zij dit belangrijke werk niet alleen kan en hierbij ook vele andere mensen binnen de vereniging aan bijdragen. Vandaar nu dan ook deze vrijwilligersavond.
Het was een zeer geslaagde avond, waar lekker is gegeten, veel is gelachen en een leuke quiz is gespeeld. Het overgebleven geld wordt ingezet voor aankoop van materiaal voor de tafeltennisvereniging. Via deze weg hartelijk dank aan alle vrijwilligers die zich hebben ingezet voor onze vereniging!